Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sayac

Kara Kutu Dizisi Set Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar

Bir büyük prodüksüyon daha hayata geçmek üzere. Dizilerin kanalı Kanal D akıcı ve sürükleyici bir yapımı ekranlara sürmeye hazırlanıyor. Kara Kutu Dizisi başlamasına kısa bir süre kala heyecan artık tavan yapmış durumda ve artık dizinin başlamasını bekliyoruz. Uzun süredir ismi duyulan ve Adı Yok isminin değişmesi ile "Kara Kutu" olarak izleyici ile buluşacak Pana Film imzalı yapım ile yeni bir aksiyon dizisi bizlerle olacak. Yapımın kadrosuna baktığımız zaman oldukça zengin , deneyimli ve tanınmış isimlerin olduğunu görüyoruz. Yönetmen koltuğunda ise aksiyon dizilerinin tanınmış ismi ve yıllarca Kurtlar Vadisi ve Pusu serilerinde monitör karşısında oturan  Serdar Akar var. Bu isim aksiyon film ve dizilerinin deneyimli ismi olması ortaya nasıl bir yapım çıkacağının da sinyallerini  bizlere veriyor.

Şimdi sizler için yayınlanmış olan dizimize ait fotoğrafları yayınlıyoruz ve yeni medyalar çıktıkça sizlerle paylaşacağımızı söyleyelim. Şuan için 7 adet fotoğraf yayınlanmış durumda ayrıca iki adet de Tanıtım Fragmanı yayınlandı ve artık dizinin bir an önce başlamasını bekliyoruz. Kara Kutu izleyicisinin merakla beklediği yapım Mart ayı ile birlikte bizlerle olacak.

Şevval Sam Kara Kutu ile bizlikte ekranlarda olacak ve diziye renk katacağını düşünüyoruz.Mehmet Duman (Orhan Kılıç) ve karısı Canan ( Deniz Uğur)
 Hakan Eratik Kara Kutu'nun vazgeçilmez ve fenomen karakteri olacak ve Hasan ismi ile izleyeceğiz.

Celal - Mehmet -Katip

Kerem Alışık'da kadromuzda.

Celal ve Mehmet iz peşinde.Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder